?> 20. narozeniny První Pivní Tramwaye › První Pivní Tramway ‹ První Pivní Tramway
První Pivní Tramway

Zdarec !!!

Tak kámoši a kámošky, Lide pivamilný, milenkové a milenky První Pivní Tramwaye a vy fšici ostatní, doufám že již máte na tento týden jasno kde se večer, mezi úterkem 14tého a sobotou 18tého, března 2017, po páté večerní musíte NUTNĚ zastavit !!!

Jo !!!

JASNĚ, že se máte zastavit v té vaší Tramce, bo slavit její DVACETINY, má opravdu smysl 🙂 !!!

Vše se okolo nás převratnou rychlostí mění, ale MY v Tramu zůstáváme sví a jsme hrdí na to, že jsme vlastně již Old School. Ty malůfky co nám tam na naší objednáfku vytvořil v roce 1997 kamarád Igor Ševčík, stále drží. Stejně tak se i my snažíme stále držet, přes veškerém nepřízně osudu !!! A že nás ten osud syčák sakra zkouší !!! Od zvednutí nájmu, přes kontrolní hlášení, EET a jako zatím poslední bonbónek i zákaz kouření. No a k tomu všemu, asi aby toho nebylo málo :-), nám tam nejezdí již od KVĚTNA 2016 tramvaje a to je pro objekt, který je na KONEČNÉ, v podstatě smrtelný mix…

Jen díky, štamgastům a vám, kteří jste se zde rozhodli uspořádat různé oslavy a narozeniny, anebo jen tak chodíte, bo víte jak na tom jsme, se držíme stále nad vodou. No a pro vás věrné a milé naše štamgasty a hosty jsme se rozhodli uspořádat ty sqělý DVACÁTÝ narozky !!!

 

Co vás čeká ???

1. Sakra sqělá tombola, kam dali snad všichni naši dodavatelé něco hezkého a hodnotného!!! do výher…
2. Nová, výroční trička jak pánská, tak i dámská, ve kterých budete všude a na všech ostatních pivních akcích budit ZASLOUŽENOU pozornost…
3. Speciálně pro tuto událost uvařený Tramway Strong Ale 20°… POZOR těchto pět dní, jen za 20,-Kč/0,4l 🙂 !!!
4. Trocha toho občerstvení…
5. Sqělá muzika sice z JukeBoxu, ale ovládaná sqělými dýdžeji :-)…
6. Možnost NAHRÁT zdravici ku DVACÁTINÁM První Pivní Tramwaye přímo na baru a zúčastnit se tak soutěže jak o vouchery na příští útratu v PPT za 1000, 500 i 300 Kč, tak i o spoustu dalších cen. Hodnotí se originalita, vtip a patřičná míra servilnosti :-)))) !!!
7. Otevírací doba až od 17.00 hod., ale zas až do až :-)…
8. Nemožnost rezervace, bo fšici mají stejné šance přijít a slavit…

Za všechny z První Pivní Tramwaye, Bejček.

Naše narozeninová trička u příležitosti 20. narozenin!