?> Aliance P.I.V. › První Pivní Tramway ‹ První Pivní Tramway
První Pivní Tramway

ALIANCE P.I.V. je sdružení špičkových pražských pivních barů, které se specializují na široký výběr točených piv z malých českých pivovarů. Vytvořením svého sdružení chceme podpořit jak malé pivovary jejich propagací i usnadněním hromadného odbytu do více restaurací, tak vyjít vstříc těm milovníkům piva, kterým nestačí stereotypní nabídka drtivé většiny hospod v Česku, omezující se jen na několik zprofanovaných velkovýroben nápojů  pivního typu. Nejen pro tyto fajnšmekry bude zajištěn široký sortiment skvěle ošetřených speciálů, ale také všemožné informace pro amatérské i pokročilejší pivní degustátory a  znalce.“

Proto svolává ALIANCE P.I.V. (Pivně Inteligentních Výčepů) tiskovou konferenci do restaurace První Pivní Tramway, Na Chodovci 1a, Praha 4, konečná tram. linky 11 – Spořilov, na pondělí 19. dubna, 12 hodinu.

ALIANCE P.I.V. -ZAČÍNÁME !!!!!

ANEB DO ROKA A DO DNE !!!!!

Uff. Ale trvalo to, co?!? No neva, důležité je, že jsme to přes všechny peripetie a úklady nevzdali a teď  je jen na nás pěti zakladatelích, jestli se ukáže náš projekt jako přínosný a to jak pro nás, tak i -a to hlavně – pro vás, naše pivomilné zákazníky. My v to pevně  věříme,  hodně  jsme pro to udělali a ještě  uděláme. Ovšem měli by se o ALIANCI P.I.V. dozvědět lidi!

Otcové zakladatelé představí svůj epochální projekt na podporu pití zajímavých českých piv,  předvedou poutavé pivní ukázky a zodpoví všechny pivně  inteligentní otázky.

Za ALIANCI P.I.V.

– Jan Hanz Charvát, Zlý Časy
– Jiří Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway
– Miroslav Holý, Merenda
– Pavel Holčák, Obžerství
– Miroslav Wagner, U prince Miroslava
-host Tomáš Erlich, Sdružení přátel piva

Samozřejmě součástí tiskové konference je i ochutnávka piv a k tomu tradiční občerstvení (gulášek).